Půjčka na vyplacení exekucí

UŠETŘETE! Rychlé vyplacení exekucí a nevýhodných zástav na nemovitostech do 48 hodin. Snižte si odměnu exekutora až o 50% a neplaťte zbytečně náklady exekučního řízení. Váš dluh se snažíme u věřitelů ještě snížit.

Mám zájem, kontaktujte mě  

Snížení exekuce o 50%

Exekuci si můžete snížit až o 50% na odměně exekutora. Podmínkou je včasné uhrazení dluhu do 30 dní - takzvaným dobrovolným plněním.

Odblokování bankovního účtu

Exekuce na bankovní účet již bude minulostí, exekutor vám po zaplacení dluhu odblokuje učet v bance a zruší také exekuční srážky ze mzdy.

Žádná mobiliární exekuce

Nemusíte se obávat návštěvy exekutora u vás doma. Žádné oblepování vašeho majetku žlutými nálepkami a odvážení věcí za účelem prodeje.

Proč vyplatit exekuce!

Nejvýhodnější způsob, jak se zbavit dluhů jednou provždy. Až 3 000 000 Kč s ročním úrokem od 9,9% a možností získání odměny až 600 000 Kč

Spočítejte si půjčku


Zatočte s dluhy a exekucemi

Většina finančních problémů má své řešení. Chcete-li zatočit se svými dluhy, je půjčka na vyplacení exekuce se zástavou nemovitostí tím správným řešením. Zaplacením dluhu zastavíte navyšování exekučního řízení o různé poplatky a odměny exekutora, které můžou samotný dluh několikanásobně navýšit.

Kde rychle sehnat peníze a zaplatit dluh

Možností opravdu není moc. V bance vám půjčku kvůli exekuci a možným záznamům v úvěrových registrech neposkytnou.

Další možností je půjčka od rodiny nebo známých. Bohužel, ne všichni mají potřebnou částku na úhradu exekuce a také ochotu vám půjčit peníze.

Vyplacení exekucí se zástavou nemovitostí

Vyplacení exekuce formou půjčky se zástavou nemovitostí je optimálním řešením tíživé životní situace. Jedná se o určitou formu oddlužení. Nemovitost zůstává ve vašem vlastnictví a vy splácíte dluh stejně, jako byste spláceli hypotéku v bance.

Proč si vyplatit exekuce u nás

  • Peníze do výše 3 000 000 Kč s dobou splácení až 20 let
  • Roční úrok již od 9,9% a žádné poplatky předem
  • Předčasné doplacení bez pokut a sankcí
  • S exekutory komunikujeme okamžitě za vás
  • Vaše pohledávky se snažíme u vašich věřitelů ještě snížit
  • Záznamy v registrech dlužníků a exekuce nejsou důvodem zamítnutí
  • Půjčka se zástavou nemovitosti – vždy zůstáváte majiteli nemovitosti
  • Šetříme váš čas, nikde nejezdíte, my přijedeme za vámi
  • Smlouvy zasíláme dopředu k prostudování

Řešte svou situaci včas

„Čím dříve exekuci zaplatíte, tím více ušetříte“ – tato věta u exekučního řízení platí dvojnásobně. Pokud jste se dostali do situace, kdy vám exekutor poslal dopis o zahájení exekuce, máte možnost si snížit odměnu exekutora až o 50%. Podmínkou je uhrazení dluhu do 30 dnů.

Pokud v této lhůtě svůj dluh neuhradíte, exekutor začne důsledně tento dluh vymáhat. Ještě před tím, než vás upozorní na zahájení exekuce, tak vám zaplombuje vaši nemovitost. Začne také provádět exekuční srážky ze mzdy a zablokuje váš učet v bance. Dalším nemilým způsobem vymáhání je mobiliární exekuce, o které často čtete na internetu. Nezvaná návštěva exekutora u vás doma i bez vaší přítomnosti. O tom, jak končí exekuce, pokud se nezaplatí, netřeba dále psát.

Na paměti mějte, že každý jednotlivý úkon, který exekutor provede, je zpoplatněn částkou, která se vám promítne do vašeho dluhu. Tato částka se řídí vyhláškou a není opravdu malá.

Žádost z pohodlí domova

Půjčku na vyplacení exekuce si můžete sjednat přes internet na těchto stránkách. Nemusíte nikam chodit na pobočku nebo cestovat.

K posouzení půjčky potřebujeme informace o exekucích a jejich výši (zajistíme vyčíslení u exekutorů), fotky nemovitosti, která bude sloužit k zajištění půjčky a vaše příjmy. V návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. jsme povinni posoudit vaší bonitu – výši všech vašich příjmů včetně výdajů domácnosti.

Jakou nemovitostí můžete ručit

K zajištění půjčky můžete poskytnout svou nemovitost nebo nemovitost ve vlastnictví jiné osoby např. rodičů, přítele, někoho z rodiny nebo známých. Vhodné nemovitosti k zajištění: byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, pozemek, rekreační objekt – chata nebo komerční nemovitost.

Na nemovitosti může také váznout zástava pro jinou společnost nebo může být na nemovitosti nařízená exekuce. Všechna tato právní omezení vyplatíme a nabídneme vám výrazně nižší splátku, než kterou platíte doposud.

Mám zájem