Nebankovní konsolidace půjček a úvěrů

Sloučíme vám všechny vaše dluhy až do výše 3 000 000 Kč s RPNS od 11,04%. Nebankovní konsolidace pro problémové klienty vám sníží splátky až o polovinu a ušetří tisíce korun měsíčně na splátkách. Sloučit si můžete také případné exekuce.

Mám zájem, kontaktujte mě  

Úrok jen 9,9%

Garantovaný roční úrok po celou dobu splácení ve výši 9,9%. RPSN začíná na 11,04% a jeho výše závisí na tom, jak dlouho chcete splácet konsolidaci.

Až 600 000 Kč zpět

Všem, kteří hradí své měsíční splátky v termínu, vrátíme každý rok jednu měsíční splátku. Za dvacet let splácení získáte zpět až 600 000 Kč.

Proč konsolidovat

Budete mít pouze jeden úvěr s nižší splátkou. Výrazně ušetříte a také vám odpadne starost, jestli jste všechny vaše půjčky zaplatili včas.

Co můžete sloučit

Sloučit si můžete všechny vaše finanční pohledávky - nevýhodné krátkodobé a dlouhodobé půjčky, úvěry, kreditní karty a dokonce exekuce.

Kalkulačka nebankovní konsolidace půjček


Konsolidace se zástavou nemovitosti

Ručit nemovitostí má své výhody, dluhy si můžete sloučit až do výše 3 000 000 Kč a splácet třeba 20 let. Roční úroková sazba je pouhých 9,9% po celou dobu splácení.

Navíc vás ještě odměníme! Za včasné hrazení splátek, vám vrátíme 1 měsíční splátku každý rok! Tato odměna vám vrátí až 600 000 Kč.

Výhodné sloučení půjček

Konsolidace znamená spojení více finančních závazků do jednoho výrazně levnějšího úvěru. Sjednocením svých závazků si snížíte měsíční výdaje na minimum a ušetříte až desetitisíce korun měsíčně.

Nebudete také platit žádné poplatky za vedení jednotlivých půjček. U nás máte také vedení úvěrového účtu po celou dobu zdarma. Konsolidací půjček si zpřehledníte svá měsíční splácení, platit budete jen jeden levnější úvěr.

Výhody nebankovní konsolidace

  • Nejdůležitější je nízká úroková sazba 9,9% ročně a RPNS od 11,04%
  • Získáte finanční prostředky a sloučení svých závazků až do výše 3 000 000 Kč
  • Splácet budete jen jednu půjčku a na splátkách můžete ušetřit i více než polovinu
  • Jen jedná půjčka a k tomu můžete ušetřit na splátkách i více než 50%
  • Sloučit si můžete své závazky nebo závazky své rodiny
  • Půjčit si můžete finanční prostředky navíc
  • Předčasné doplacení kdykoliv bez pokut a sankcí

Sloučit si můžete

Tento typ nebankovní konsolidace půjček se zástavou nemovitostí vám sloučí klasické půjčky, úvěry, kontokorenty a leasingy nemovitostí. Dále můžete konsolidovat úvěry a dluhy po splatnosti, sesplatněné půjčky nebo závazky vymáhané v exekučním řízení. Množství závazků, které je nutné vyplatit, nehraje roli. Podmínkou je pouze celková výše, která je omezena částkou 3 000 000 Kč. Nebankovní konsolidace úvěrů a půjček bez registru je nejvýhodnějším řešením, jak zatočit se svými dluhy jednou provždy.

Mám zájem